Tisztelt Szülők!

Mint Önök is értesültek róla 2022. március 16-tól határozatlan idejű sztrájkot hirdettek a pedagógus szakszervezetek.

A sztrájkban intézményünkből öt kolléga is csatlakozni kíván előzetes jelzésük alapján 2022. március 16-án.

A gyermekfelügyelet, tanítás még elégséges szolgáltatásnak megfelelő biztosítása érdekében elsősorban a nem sztrájkoló munkatársak vesznek részt intézményünkben a sztrájkoló pedagógusok helyettesítésében. Amennyiben egy osztályban sok hiányzó lesz, és nem tudunk legalább 3-4 tanítási órát megtartani a tanítási nap nem lesz érvényes, ezt a későbbiekben pótolni szükséges.

A Rózsadombi Általános Iskolában a szokott módon reggel 7 óra és 17 óra között biztosítjuk a tanulók felügyeletét.

Szülői igazolással történő hiányzás esetén Házirendünk szerint a szülő előre köteles bejelenteni gyermeke távollétét, melyet a KRÉTA-rendszer felületén e-ügyintézésben tehet meg.

Az étkezés a szokott rendben és időbeosztás szerint fog zajlani az intézményben.

Kérem a fentik tudomásul vételét és együttműködésüket!

Budapest, 2022. március 10.

Adamcsik Norbert