Kedves Szülők!

1. április 23-án, szombaton iskolánkban tanítás nélküli munkanap lesz.

Azokat a családokat várjuk, akik szeretnének egy jó hangulatú, szervezett túrán részt venni. A túra mindössze 6,7 km hosszú, minimális szintemelkedéssel.

Regisztráció: április 23. 8:00 – 9:30  között az iskolában.

Visszaérkezés az iskolába: legkésőbb 12:30 – ig

Az indulók menetlevelet kapnak, melybe a kijelölt állomásokon pecsétet gyűjthetnek, ezzel igazolják az iskolába visszaérve, a táv teljesítését.

Bár a regisztráció az iskolában van, a túra a 11- es busz Nagybányai úti végállomásától indul. Ezt bármilyen eszközzel meg lehet közelíteni (busszal, autóval, kerékpárral, gyalog).

Nevezési díj, támogatás: Konkrét nevezési díj nincs, aki részt vesz a túrán, örülnénk, ha egy jelképes összeggel támogatná az iskola Alapítványát.

Ezt az összeget, az iskola informatika termének fejlesztésére szeretnénk fordítani. A támogatást utalással tudják megtenni, az alábbi bankszámlaszámra:

Törökvész Úti Általános Iskola Támogatására Alapítvány

11702036-20557339